Prečo nakupovať v našom e-shope

Sme top predajňa mletej červenej papriky na Slovensku s e-shopom​

Sme top predajňa mletej červenej papriky na Slovensku s e-shopom

Zastupujeme firmu Rubin Szegedi Paprikafeldolgozó Kft., ktorá pôsobí na maďarskom trhu od roku 1992 a za tie roky sa stala držiteľom mnohých prestížnych ocenení.

 

Zdravá potravina

Zdravá potravina

V obchodoch už skoro nenájdete mletú papriku bez nápisu: „výrobok môže obsahovať zeler, horčicu, sezam, glutén, sóju, orechy...“ V našich mlynoch spracovávame len odrody segedínskej papriky, tým pádom naše produkty neprídu do kontaktu so spomínanými alergénmi, neobsahujú glutén, ani konzervačné látky.

 

 

Kvalita tovaru

Kvalita tovaru

Naše výrobky pochádzajú z pestovateľskej oblasti mesta Szeged-Segedín z južného Maďarska. Výnimočnosť produktu nespočíva iba v niekoľkých desiatkach rokov odborných znalostí v spôsobe tradičného spracovania, ale aj v agroklimatických parametroch regiónu. Chránené označenie pôvodu znamená, že všetky výrobné a technologické operácie od osiva (s použitím iba odrôd segedínskej papriky) až po balenie pre konečného spotrebiteľa sa musia vykonávať v pestovateľskej oblasti segedínskej papriky za kontrolovaných podmienok.

 

 

Ocenenia

Ocenenia

Sme hrdí na to, že naše produkty sú medzinárodne uznávané a získali certifikáciu Great Taste v Anglicku. V roku 2021 získala toto ocenenie naša segedínska údená mletá paprika. Maďarská gastronomická asociácia udelila našej EXTRA kvalitnej, ručne triedenej segedínskej mletej paprike certifikát kvality Zlatá stuha - s najvyšším stupňom uznania kvality. Prestížnejšie uznanie v Maďarsku neexistuje.

 

 

Veľký výber a dostatok skladových zásob

Veľký výber a dostatok skladových zásob

Ponúkame široký výber tovaru, z ktorého máme všetky potrebné veľkosti balenia od 40 g až 25 kg. Naše skladové priestory nám umožňujú mať dostatočné skladové zásoby /hlavne v období sezóny/.

 

 

Obsluha na najvyššej úrovni

Obsluha na najvyššej úrovni

Sme pripravení s ochotou Vám poradiť. Môžete nás kontaktovať sedem dní v týždni na telefónnom čísle +421 908 133 364 alebo e-mailom na info@rubinpaprika.sk. V prípade, že sa nám neviete dovolať, zanechajte odkaz, a my Vám obratom zavoláme.