Ochrana súkromia a osobných údajov

Ochrana súkromia a osobných údajov

Rubin Paprika berie ochranu osobných údajov ako prioritu. Vychádzame zo zákonov Slovenskej republiky a Európskej únie (špecificky General Data Protection Regulation - GDPR) a princípov bezpečnosti, transparentnosti, zrozumiteľnosti a účelnosti pri spracovaní osobných údajov.

Údaje ktoré zbierame a spôsob ich spracovania

  • Pokiaľ nie ste registrovaný a prihlásený do svojho konta, používate https://www.rubinpaprika.sk anonymne a okrem IP adresy a cookies nespracúvame žiadne Vaše údaje. O oboch sa môžete dočítať nižšie.
  • Pokiaľ ste registrovaný, spracúvame len tie údaje, ktoré nám odovzdáte pri registrácii, reklamácii e-shopovej objednávke. Tieto údaje môžu obsahovať aj osobné údaje ako je emailová adresa, heslo, meno, priezvisko, adresa trvalého bydliska, prípadne iná korešpondenčná adresa pre potreby fakturácie, číslo účtu / IBAN a telefónne číslo.
  • Pre potreby zlepšovania nášho obsahu, ponuky a funkcií stránky si ukladáme informácie o pohybe návštevníkov na stránke. Tieto údaje uchovávame na našom servri a časť týchto anonymných dát spracovávame na serveroch Google Analytics, Hotjar a Amplitude.
  • Údaje uchovávame v databáze na zabezpečenom servri, ku ktorému má prístup len minimálny počet ľudí z Rubin Trade s.r.o. a EGM s.r.o. Heslá uchovávame vždy len v hashovej forme, v ktorej ich nie je možné použiť ani v prípade úniku. Neuchovávame žiadne citlivé údaje.

Kde zistiť aké údaje sú spracované

  • Všetky vami zadané údaje môžete vidieť vo Vašom užívateľskom profile, ktorý nájdete kliknutím na ikonku v hlavičke napravo hore – musíte samozrejme byť prihlásený.
  • Svoje osobné údaje nájdete v nastaveniach a ak ste si u nás nakupovali, tak aj predchádzajúce objednávky.

 

Spôsob upravy alebo zmazania údajov

  • nastaveniach profilu si môžete všetky údaje upraviť, alebo ich zmazať. Taktiež môžete nenávratne zmazať svoje konto, ak sa tak rozhodnete.