Segedínska mletá paprika v darčekovom balení sladká údená 100g

maďarská
ocenená
údená
Krajina pôvodu
Maďarsko
Chuť
sladká
Typ balenia
PE sáčok + jutové vrecko
Balenie
100 g

Údená paprika na pravom bukovom dreve. Tento špeciálny výrobok zo Segedína získal medzinárodne uznávaný certifikát Great Taste v Anglicku. 

Paprika je vyrobená tradičným mletím mlecími kameňmi. Disponuje príjemnou údenou chuťou, bez pridaných aróm. Údenú papriku pôvodne vynašli Španieli, ktorí papriku pred mletím takto sušili. Dnes sa s ňou môžeme stretnúť aj v Rubin Paprike, pretože sme rozpoznali jej potenciál a spojili sme maďarské skúsenosti so španielskou metódou. Takto máme v ponuke túto údenú papriku z vynikajúcej maďarskej suroviny, ktorú po vysušení údime na bukovom dreve a potom melieme. Len žiadne arómy!

Použitie: odporúča sa do všetkých jedál, ktorých neoddeliteľnou súčasťou je paprika a údená chuť (fazuľová polievka, guláš, plnená kapusta). Údená paprika dodá perkeltom a pečeným mäsám pripraveným v kuchyni chuť jedál varených/grilovaných vonku na grile. Odporúča sa aj na vyprážané ryby (zmiešaná s múkou), marinády, volské oká, praženicu, baklažánový krém, fašírky, pikantné zemiaky.

Jednotková cena: 63,00 € / kg
Cena
6,30 €
Na sklade